سوالات متداول

جهت پرداخت  بصورت آنلاین هر گونه پروکسی و فیلتر شکن و وی پی ان را خاموش کنید .

نام محصولات را بصورت رسمی بنویسید و از نوشتن بصورت محاوره ای خودداری نمائید.  . مثلا : برای جستجو  “ شوکولات ” را بصورت  “ شکلات “بنویسید

برای وارد کردن شماره تماس حتما صفحه کلید انگلیسی باشد و دقت کنید شماره حتما از ابتدای  شماره را وارد کنید و اشتباهاً فاصله ی خالی (space) در این محل وارد نشود  . اگر چنانچه شماره را وارد نمودید و مجدداً خطا گرفت کل شماره را  بطور کامل پاک کنید دوباره وارد نمایید.

برای ثبت آدرس :

  • همراهان عزیز شهرستان ها ابتدا استان و سپس شهر محل دریافت سفارش را انتخاب نمایید
  • آدرس پستی دقیق خود را در داخلی کادر”آدرس  خیابان ” بنویسید . 
  • همراهان عزیز ساکن استان تهران علاوه بر اینکه آدرس را بر روی نقشه مشخص نمایند. آدرس خود را شامل پلاک و شماره واحد را نیز وارد نمایند.

     بله فروشگاه گامی هاوس به سرتاسر ایران سفارشات خود را ارسال مینماید

خیر به دلیل اینکه انبارداری به سایت متصل است امکان این روش وجود ندارد

سفارشات شما در صورتی که ارسال شده باشند قابل برگشت نیستند. برای انصراف از سفارش می‌توانید هماهنگی‌های لازم را از طریق تماس تلفنی انجام دهید.

مراحل پردازش سفارش از طریق ایمیل یا پیامک به اطلاع مشتری می‌رسد. در صورتی که تمایل دارید پیگیری دقیق‌تری انجام دهید، می‌توانید با تماس با کارشناسان بخش فروش، سفارش خود را پیگیری کنید. کارشناسان فروش در تمام ساعات کاری پاسخگویی شما کاربران عزیز خواهند بود. در حالت معمول پس از ثبت سفارش نیازی به تماس با بخش فروش نیست و کارشناسان فروش در صورت نیاز با شما تماس خواهند گرفت. ثبت و تکمیل سفارش به منزله اتمام خرید از سمت مشتری است و فرآیند ارسال و تحویل در اولین فرصت آغاز می‌شود.